VZW KaBOT werft aan: leergroepverantwoordelijke

29 juni 2019

De SG KaBOT wil het voorbeeld geven om zich als lerende organisatie op te stellen. Dagdagelijks zijn we bezig met het leren van onze leerlingen en hen te laten groeien door het geven van directe feedback.
Daar leren verloopt via deze directe feedback kiezen we ervoor om dit facet te versterken binnen onze scholengemeenschap en ook in te zetten naar alle personeelsleden.

Hierdoor breidt de rol van een zorgcoördinator uit en voegen we hier extra middelen aan toe. De uitbreiding bestaat erin dat we vragen aan de zorgcoördinator om systematisch samen te zitten met leerkrachten om via feedback de aanpak en het leren van onze leerlingen te versterken. We zien de zorgcoördinator niet langer als een persoon die enkel coördineert wat een bepaalde vrijblijvendheid kan inhouden, maar leggen  ook de verantwoordelijkheid van zorg en ondersteuning van de leerkrachten bij deze rol.

Vandaar dat we overstappen van zorgcoördinator naar leergroepverantwoordelijke. Hij/zij is verantwoordelijk voor een leergroep van leerkrachten die op hun beurt verantwoordelijk zijn voor het leren van hun leerlingen.

We zijn dan ook  op zoek naar leerkrachten die deze rol van leergroepverantwoordelijke op zich willen nemen in een fulltime opdracht.

Indien je geïnteresseerd en gedreven bent om de uitdaging aan te gaan, kan je me contacteren voor vrijdag 5 juli 2019 zodat we een gesprek kunnen inplannen om de rol te verduidelijken.

De functiebeschrijving van zorgcoördinator voegen we toe aan deze mail alsook de extra taak.

We kijken uit naar die personeelsleden die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging en hun loopbaan willen uitbreiden met een nieuwe ervaring. Opleiding en ondersteuning worden voorzien.

Tewerkstellingsplaats Basisonderwijs Tessenderlo, Kerkstraat 4E, 3980 Tessenderlo