Vacature halftijdse begeleider ‘identiteitsontwikkeling en pastoraal’ in de vicariale diensten regio Limburg

06 december 2018

Katholiek Onderwijs Vlaanderen werft een halftijds begeleider identiteitsontwikkeling en pastoraal aan om de vicariale diensten van regio Limburg te versterken.

Je opdracht

 • Je ondersteunt de identiteitsontwikkeling van scholen en internaten in het kader van de Katholieke Dialoogschool.
 • Je werkt samen vanuit een gedeelde visie met je collega identiteitsbegeleider.
 • Je vormt, coacht en ondersteunt de identiteitsverantwoordelijken in scholen en internaten.
 • Je coacht schoolteams inzake identiteitsontwikkeling.
 • Je ondersteunt de pastorale werking op school in het kader van de Katholieke Dialoogschool.
 • Je ondersteunt de diocesane jaarthemawerking, de religieuze beleving op school.
 • Je coacht de pastorale verantwoordelijken in scholen en internaten.

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen en instellingen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • katholiek en kerkbetrokken bent
 • beschikt over een diploma in de Theologie en de Religiewetenschappen of je kan een gelijkwaardige kwalificatie voorleggen
 • minstens vertrouwd bent met het secundair onderwijs; je bent bereid je in te werken in het niveau van het basisonderwijs
 • de missie, visie en krachtlijnen van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft
 • ervaring hebt op het gebied van agogische vaardigheden, een begeleidingsattitude en begeleidingsvaardigheden
 • bereid bent samen te werken met alle diensten van het katholiek onderwijs

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit de vicariale diensten regio Limburg, Tulpinstraat 75, 3500 Hasselt (Kiewit).

 • Een deeltijdse detachering met behoud van het onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kan je terecht bij Francis Loyens, Bisschoppelijk gedelegeerde regio Limburg, Tulpinstraat 75, 3500 Hasselt via francis.loyens [at] katholiekonderwijs.vlaanderen.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 7 januari 2019.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR - medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.